
Реле контролю рівня рідини, RT281A
017D004666
Діапазон температур [°C]: -30 - 20, Функція скидання: Автоматичн., Функція контакту: SPDT, Тип датчика: Теплочутливий елемент, Довжина капілярної трубки [мм]: 3000, Клас захисту корпусу IP: IP66
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : Реле рівня рідини
017D004666
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Регулятор рівня RT 281A |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Загальні комплектуючіКомплектуючі до перемикачів |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Властивості електричного підключення EN 60947 | Гнуч., наконечники: 0,2–1,5мм2Гнуч., без наконечників 0,2–2,5мм2Суцільний/скручений: 0,2–2,5мм2 |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Діапазон температури [°C] [макс.] | 20 °C |
| Діапазон температури [°C] [мін.] | -30 °C |
| Діапазон температури [°F] [Макс.] | 70 °F |
| Діапазон температури [°F] [Мін.] | -20 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 70 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -50 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 158 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -58 °F |
| Довжина капіляр. трубки [дюйм] | 118 1/8 in |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 3000 мм |
| Дозволи | CCCCEEACLLC CDC EURO-TYSKLVDRMRSRoHSRoHS, КитайTYSK |
| Електричне підключення | Нарізний кабельний ввід |
| Електричне підключення, штекер/штепсель | ВНУТРІШН. |
| Електричні характеристики EN 60947 | Ізоляція: 400ВСтупінь забруднення: 3Номінальна імпульсна напруга: 4кВЗахист від короткого замикання, плавкий запобіжник: 10А |
| Кількість на формат упаковки | 8 шт. |
| Клас захисту корпусу IP | IP66 |
| Макс. робочий тиск [бар] | 22.0 бар |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 319 фунт-сила на дюйм² |
| Макс. температура датчика [°C] | 80 °C |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Макс. температура датчика [°F] | 176.0 °F |
| Макс. тиск випробування [бар] Ре | 25.0 бар |
| Макс. тиск випробування [фунт/дюйм² надл.] | 362.0 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва виробу в досьє SCIP | Electric control valve body(2) |
| Назва продукту | Реле контролю рівня рідини |
| Номер досьє SCIP | d64be145-2cb1-4f9e-b131-1e4b19976626 |
| Номінал контакту | AC15=3 A, 400 VAC1=10 A, 400 VAC3=4 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=28 A, 400 V |
| Опис продукту | Реле контролю рівня рідини |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Придатний до експлуатації | Контактні системи |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Розмір електричного підключення | 2xPg 13.5 |
| Розмір підключення тиску | 3/8 |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт електричних характеристик | EN 60947-4/-5 |
| Стандарт електричного підключення | DIN 40430 |
| Стандарт підключення тиску | ISO 228-1 |
| Тип датчика | Теплочутливий елемент |
| Тип підключення тиску | G |
| Тип продукту | RT281A |
| Тиск Штекер/Штекер | Зовнішн. |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Функція контакту | SPDT |
| Функція скидання | Автоматичн. |
| Час повернення реле [с] | 0 с |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 2.12 Кілограм |
| Bага нетто | 1.842 Кілограм |
| Об'єм | 5.087 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428042734 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |