
Диференційне реле тиску, MP55A
060B017666
Діап. настр. диф. тиску [бар]: 0.3 - 4.5, Функція скидання: Вручну мін., Тип підключення тиску: G, Розмір підключення тиску: 3/8, Клас захисту корпусу IP: IP20, Макс. робочий тиск [бар]: 17
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : MP54 / MP55 / MP55A
Рекомендована заміна: 060B017691
060B017666
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Диф.реле MP 55A |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Загальні комплектуючі |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Властивості електричного підключення EN 60947 | Гнуч., наконечники: 0,2–1,0мм2Гнуч., без наконечників 0,2–1,5мм2Суцільний/скручений: 0,2–1,5мм2 |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Диференціал контакту [бар] | 0.20 бар |
| Діап. настр. диф. тиску [бар] [Макс.] | 4.50 бар |
| Діап. настр. диф. тиску [бар] [Мін.] | 0.30 бар |
| Діап. настр. диф. тиску [бар] [Мін.] | 0.03 МПа |
| Діап. настр. диф. тиску [МПа] [Макс.] | 0.45 МПа |
| Діап. настр. диф. тиску [фунт/дюйм²] [Макс.] | 65.0 фунт на дюйм² |
| Діап. настр. диф. тиску [фунт/дюйм²] [Мін.] | 4.3 фунт на дюйм² |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 60 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -40 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 140 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -40 °F |
| Дозволи | CCCCECMIMEACLLC CDC EURO-TYSKLVDRoHSRoHS, КитайTYSKUKCA |
| Електричне підключення | Нарізний кабельний ввід |
| Електричне підключення, штекер/штепсель | ВНУТРІШН. |
| Електричні характеристики EN 60947 | Ізоляція: 250ВСтупінь забруднення: 3Номінальна імпульсна напруга: 4кВЗахист від короткого замикання, плавкий запобіжник: 2А |
| Заводське налашт. [фунт/дюйм² надл.] | 9.0 фунт-сила на дюйм² |
| Затверджені UL холодагенти | R11R12R123R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507CR513AR515B |
| Кількість на формат упаковки | 21 шт. |
| Клас захисту корпусу IP | IP20 |
| Макс. робочий тиск [бар] | 17.0 бар |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 245 фунт-сила на дюйм² |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Макс. тиск випробування [бар] Ре | 22.0 бар |
| Макс. тиск випробування [фунт/дюйм² надл.] | 319.0 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Навк. Темп. Примітка | Bellows max 100 °C/212 °F |
| Назва продукту | Диференційне реле тиску |
| Номер досьє SCIP | d6c79256-254f-4a74-9674-fbd37043a658 |
| Номінал контакту | AC15=2 A, 250 VDC13=0.2 A, 250 V |
| Обладнання | Теплове реле часу |
| Операт. діапазон LP сторона [бар] Pe [Макс.] | 12 бар |
| Операт. діапазон LP сторона [бар] Pe [Мін.] | -1 бар |
| Операт. діапазон LP сторона [фунт/дюйм² надл.] Pe [Макс.] | 175 фунт-сила на дюйм² |
| Операт. діапазон LP сторона [фунт/дюйм² надл.] Pe [Мін.] | -15 фунт-сила на дюйм² |
| Опис продукту | Диф. Реле тиску |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Регулювання | Відключення в разі падіння тиску |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Розмір електричного підключення | Pg 13.5 |
| Розмір підключення тиску | 3/8 |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт електричного підключення | DIN 40430 |
| Стандарт підключення тиску | ISO 228-1 |
| Тип підключення тиску | G |
| Тип продукту | MP55A |
| Тиск Штекер/Штекер | Зовнішн. |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Функція контакту | SPDT |
| Функція скидання | Вручну мін. |
| Холодоагенти | R11R12R123R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507CR513AR515BR717 |
| Час повернення реле [с] | 90 с |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.898 Кілограм |
| Bага нетто | 0.804 Кілограм |
| Об'єм | 1.936 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428365574 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |