
Pressure switch, CKB
061Z4018
Reset function: Auto, Pressure connection type: Flare, Pressure connection size: 1/4 in, Enclosure rating IP: IP65, Max. Working Pressure [bar]: 143
061Z4018
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | CKB Pressure Switch CKB-2UCBA4018 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Вищий активн. тиск [бар] | 46.00 bar |
| Вищий активн. тиск [фунт/дюйм²] | 667 psi |
| Група продукції | Switches and thermostats |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 70 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -40 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 158 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -40 °F |
| Діапазон температури середовища [°C] [макс.] | 150 °C |
| Діапазон температури середовища [°C] [мін.] | -40 °C |
| Діапазон температури середовища [°F] [Макс.] | 302 °F |
| Діапазон температури середовища [°F] [Мін.] | -40 °F |
| Довжина з'єднання під тиском [дюйм] | 1.69 in |
| Довжина підключення тиску [мм] | 43 mm |
| Дозволи | C UL US UL60730CE 0035TÜV |
| Електричне підключення | DIN Spade |
| Категорія діапазону тиску | High pressure |
| Кількість на формат упаковки | 25 pc |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Клас захисту корпусу IP | IP65 |
| Ключ технічної характеристики | CKB-2UCBA4018 |
| Коментарі щодо електричного підключення | DIN plug not included |
| Макс. робочий тиск [бар] | 143.0 bar |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 2074 psig |
| Місце для батарейок | No |
| Назва продукту | Pressure switch |
| Нижчий активн. тиск [бар] | 36.00 bar |
| Нижчий активн. тиск [фунт/дюйм²] | 522 psi |
| Номінал контакту | AC=6 A, 250 V |
| Примітки щодо підключення тиску | Deflator |
| Розмір підключення тиску | 1/4 in |
| Тип підключення тиску | Flare |
| Тип продукту | CKB |
| Тиск Штекер/Штекер | Female |
| Формат упаковки | Industrial pack |
| Функція контакту | SPDT |
| Функція скидання | Auto |
| Холодоагенти | R744 |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.242 Кілограм |
| Bага нетто | 0.214 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255005711 |