
Картриджне реле тиску, LCB, 1.00 бар, 0.10 бар
061F7072
Вищий активн. тиск [бар]: 1, Нижчий активн. тиск [бар]: 0.1, Функція скидання: Автоматичн., Функція контакту: SPST(NO), Тип підключення тиску: Розвальцьов., Розмір підключення тиску: 1/4дюйма, Електричне підключення: Кабель, Клас захисту корпусу IP: IP65
061F7072
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | LCB Cartridge Switch PA82 I/100 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Комплектуючі до перемикачів |
| Вищий активн. тиск [бар] | 1.00 бар |
| Вищий активн. тиск [фунт/дюйм²] | 15 фунт на дюйм² |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 85 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -30 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 185 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -20 °F |
| Діапазон температури середовища [°C] [макс.] | 135 °C |
| Діапазон температури середовища [°C] [мін.] | -55 °C |
| Діапазон температури середовища [°F] [Макс.] | 275 °F |
| Діапазон температури середовища [°F] [Мін.] | -70 °F |
| Довжина кабелю [дюйм] | 39.37 дюйм |
| Довжина кабелю [м] | 1.000 м |
| Дозволи | CE |
| Електричне підключення | Кабель |
| Категорія діапазону тиску | Низький тиск |
| Кількість на формат упаковки | 100 шт. |
| Клас захисту корпусу IP | IP65 |
| Ключ технічної характеристики | LCB-PA82 |
| Колір проводу | Чорний |
| Корпус | РЕГУЛЯРНЕ РОЗТОПЛЕННЯ |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Макс. робочий тиск [бар] | 35.0 бар |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 508 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва виробу в досьє SCIP | ACB/LCB, Cartridge pressure switch, flare connection |
| Назва продукту | Картриджне реле тиску |
| Нижчий активн. тиск [бар] | 0.10 бар |
| Нижчий активн. тиск [фунт/дюйм²] | 1 фунт на дюйм² |
| Номер досьє SCIP | 3214dac9-e7f5-4553-abfe-56ba718eab3c |
| Номінал контакту | AC=4 A, 250 V |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Примітки щодо підключення тиску | 1мм нажимний шток |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Розмір підключення тиску | 1/4дюйма |
| Сертифікація CE | Yes |
| Сумісність мастила | Застосування без масла |
| Тип кабелю | AWG18 |
| Тип підключення тиску | Розвальцьов. |
| Тип продукту | LCB |
| Тиск розриву [бар] | 200.0 бар |
| Тиск розриву [фунт/дюйм² надл.] | 2900 фунт-сила на дюйм² |
| Тиск Штекер/Штекер | ВНУТРІШН. |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Функція контакту | SPST(NO) |
| Функція скидання | Автоматичн. |
| Холодильні агенти без оливи | R134aR513A |
| Холодоагенти | R125R134aR22R404AR407CR407HR410AR438AR448AR449AR452AR513A |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.067 Кілограм |
| Bага нетто | 0.064 Кілограм |
| Об'єм | 0.223 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428266949 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |