
Картриджне реле тиску, CCB, 100.00 бар, 70.00 бар
061F9908
Вищий активн. тиск [бар]: 100, Нижчий активн. тиск [бар]: 70, Функція скидання: Автоматичн., Функція контакту: SPST(NC), Тип підключення тиску: Пайка, ODM, Розмір підключення тиску [мм]: 6.35, Електричне підключення: Кабель, Клас захисту корпусу IP: IP65
061F9908
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | CCB Cartridge Switch 2UB03W I/20 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Комплектуючі до перемикачів |
| Вищий активн. тиск [бар] | 100.00 бар |
| Вищий активн. тиск [фунт/дюйм²] | 1450 фунт на дюйм² |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 85 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -30 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 185 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -20 °F |
| Діапазон температури середовища [°C] [макс.] | 100 °C |
| Діапазон температури середовища [°C] [мін.] | -30 °C |
| Діапазон температури середовища [°F] [Макс.] | 210 °F |
| Діапазон температури середовища [°F] [Мін.] | -20 °F |
| Довжина кабелю [дюйм] | 59.06 дюйм |
| Довжина кабелю [м] | 1.500 м |
| Дозволи | CETÜV |
| Електричне підключення | Кабель |
| Категорія діапазону тиску | Високий тиск |
| Кількість на формат упаковки | 20 шт. |
| Клас захисту корпусу IP | IP65 |
| Ключ технічної характеристики | CCB-2UB03W |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Колір проводу | Чорний |
| Корпус | ТИП ЕПОКСИДНОГО СКЛАДУ |
| Макс. робочий тиск [бар] | 165.0 бар |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 2393 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Картриджне реле тиску |
| Нижчий активн. тиск [бар] | 70.00 бар |
| Нижчий активн. тиск [фунт/дюйм²] | 1015 фунт на дюйм² |
| Номінал контакту | AC=6 A, 250 V |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Примітки щодо підключення тиску | Мідна труба (кінець = 7мм) |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Розмір підключення тиску [мм] | 6.35 мм |
| Сертифікація CE | Yes |
| Сумісність мастила | Застосування без масла |
| Тип кабелю | AWG18 |
| Тип підключення тиску | Пайка, ODM |
| Тип продукту | CCB |
| Тиск розриву [бар] | 375.0 бар |
| Тиск розриву [фунт/дюйм² надл.] | 5440 фунт-сила на дюйм² |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Функція контакту | SPST(NC) |
| Функція скидання | Автоматичн. |
| Холодильні агенти без оливи | R134aR513A |
| Холодоагенти | R744 |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.138 Кілограм |
| Bага нетто | 0.129 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.52 Літр |
| EAN/UPC | 5702428531474 |