
Картриджне реле тиску, ACB, 20.00 бар, 16.00 бар
061F9234
Вищий активн. тиск [бар]: 20, Нижчий активн. тиск [бар]: 16, Функція скидання: Вручну, Функція контакту: SPDT, Тип підключення тиску: Пайка, ODM, Електричне підключення: Кабель, Клас захисту корпусу IP: IP65
061F9234
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | ACB Cartridge Switch 2UC107MW I/50 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Комплектуючі до перемикачів |
| Вищий активн. тиск [бар] | 20.00 бар |
| Вищий активн. тиск [фунт/дюйм²] | 290 фунт на дюйм² |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 85 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -30 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 185 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -20 °F |
| Діапазон температури середовища [°C] [макс.] | 135 °C |
| Діапазон температури середовища [°C] [мін.] | -55 °C |
| Діапазон температури середовища [°F] [Макс.] | 275 °F |
| Діапазон температури середовища [°F] [Мін.] | -70 °F |
| Довжина кабелю [дюйм] | 98.43 дюйм |
| Довжина кабелю [м] | 2.500 м |
| Дозволи | CE 0035 |
| Електричне підключення | Кабель |
| Категорія діапазону тиску | Високий тиск |
| Кількість на формат упаковки | 50 шт. |
| Клас захисту корпусу IP | IP65 |
| Ключ технічної характеристики | ACB-2UC107MW |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Колір проводу | ЧОРНИЙ + СИНІЙ + ЧЕРВОНИЙ |
| Корпус | Монтаж на панель |
| Макс. робочий тиск [бар] | 45.0 бар |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 653 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Картриджне реле тиску |
| Нижчий активн. тиск [бар] | 16.00 бар |
| Нижчий активн. тиск [фунт/дюйм²] | 232 фунт на дюйм² |
| Номінал контакту | AC=4 A, 250 V |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Примітки щодо підключення тиску | Мідна труба (кінець = 7мм) |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Розмір підключення тиску [мм] | 6.00 мм |
| Сертифікація CE | Yes |
| Сумісність мастила | Застосування без масла |
| Тип кабелю | AWG18 |
| Тип підключення тиску | Пайка, ODM |
| Тип продукту | ACB |
| Тиск розриву [бар] | 200.0 бар |
| Тиск розриву [фунт/дюйм² надл.] | 2900 фунт-сила на дюйм² |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Функція контакту | SPDT |
| Функція скидання | Вручну |
| Холодильні агенти без оливи | R134aR513A |
| Холодоагенти | R125R134aR22R404AR407CR407HR410AR438AR448AR449AR452AR513A |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.155 Кілограм |
| Bага нетто | 0.147 Кілограм |
| Об'єм | 0.456 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428259415 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |