
Регулятор швидкості обертів вентилятора, XGE-6M
061H3260
Заводське налашт. [бар]: 28, Кількість фаз: 1, Макс. P band [бар]: 7, Діапазон регулювання [бар] Ре [Мін.]: 22, Діапазон регулювання [бар] Ре [Макс.]: 39, Позначення типу: XGE-6M
061H3260
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Регулятор швидкості обертів XGE-6M |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Electron. control accessories |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Впускний отвір тиску Внутр/Зовн | ВНУТРІШН. |
| Встан. сер. швидкості [%] | 35%@60Hz45%@50Hz |
| Група продукції | Електронні регулятори |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Макс.] | 39.00 бар |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Мін.] | 22.00 бар |
| Діапазон регулювання [МПа] Ре [Макс.] | 3.90 МПа |
| Діапазон регулювання [МПа] Ре [Мін.] | 2.20 МПа |
| Діапазон регулювання [фунт/дюйм² надл.] Ре [Макс.] | 566.00 фунт-сила на дюйм² |
| Діапазон регулювання [фунт/дюйм² надл.] Ре [Мін.] | 319.00 фунт-сила на дюйм² |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 55 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -20 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 131 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -4 °F |
| Дозволи | CE |
| Заводське налашт. [фунт/дюйм² надл.] | 406.0 фунт-сила на дюйм² |
| Кількість на формат упаковки | 50 шт. |
| Кількість фаз | 1 |
| Клас захисту корпусу IP | IP65 |
| Корпус | ЗАКРИТИЙ |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Макс. P band [бар] | 7.0 бар |
| Макс. P band[фунт/дюйм²] | 101.0 фунт на дюйм² |
| Макс. вихід/фаза струму [A] | 3 А |
| Макс. робочий тиск [бар] | 47.0 бар |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 681 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Регулятор швидкості обертів вентилятора |
| Напруга живлення [В] AC [Макс.] | 240 В |
| Напруга живлення [В] AC [Мін.] | 200 В |
| Позначення типу | XGE-6M |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Примітки щодо підключення тиску | з клапаном Шредера |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Розмір вхідного підключення тиску [дюйм] | 1/4 |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт вхідн. підкл. тиску | DIN 8906 |
| Тип вхідного підкл. тиску | Розвальцьов. |
| Тип продукту | XGE |
| Тиск розриву [бар] | 131.0 бар |
| Тиск розриву [фунт/дюйм² надл.] | 1900 фунт-сила на дюйм² |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Холодоагенти | R407HR410AR449BR450AR513A |
| Частини в комплекті | Plug |
| Частота [Гц] | 50/60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.272 Кілограм |
| Bага нетто | 0.19 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.746 Літр |
| EAN/UPC | 5702428275446 |