
Регулятор швидкості обертів вентилятора, XGE-2CIQ01
061H3248
Заводське налашт. [бар]: 15, Кількість фаз: 1, Макс. P band [бар]: 6, Діапазон регулювання [бар] Ре [Мін.]: 8, Діапазон регулювання [бар] Ре [Макс.]: 18, Позначення типу: XGE-2CIQ01
061H3248
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | XGE Fan Speed Controller 2CIQ01 IP/60 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Electron. control accessories |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Впускний отвір тиску Внутр/Зовн | ВНУТРІШН. |
| Встан. сер. швидкості [%] | 35%@60Hz45%@50Hz |
| Група продукції | Електронні регулятори |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Макс.] | 18.00 бар |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Мін.] | 8.00 бар |
| Діапазон регулювання [МПа] Ре [Макс.] | 1.80 МПа |
| Діапазон регулювання [МПа] Ре [Мін.] | 0.80 МПа |
| Діапазон регулювання [фунт/дюйм² надл.] Ре [Макс.] | 261.00 фунт-сила на дюйм² |
| Діапазон регулювання [фунт/дюйм² надл.] Ре [Мін.] | 116.00 фунт-сила на дюйм² |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 55 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -20 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 131 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -4 °F |
| Дозволи | CE |
| Заводське налашт. [фунт/дюйм² надл.] | 218.0 фунт-сила на дюйм² |
| Кількість на формат упаковки | 60 шт. |
| Кількість фаз | 1 |
| Клас захисту корпусу IP | IP65 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Корпус | ЗАКРИТИЙ |
| Макс. P band [бар] | 6.0 бар |
| Макс. P band[фунт/дюйм²] | 87.0 фунт на дюйм² |
| Макс. вихід/фаза струму [A] | 3 А |
| Макс. робочий тиск [бар] | 47.0 бар |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 681 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Регулятор швидкості обертів вентилятора |
| Напруга живлення [В] AC [Макс.] | 240 В |
| Напруга живлення [В] AC [Мін.] | 200 В |
| Позначення типу | XGE-2CIQ01 |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Примітки щодо підключення тиску | з клапаном Шредера |
| Розмір вхідного підключення тиску [дюйм] | 1/4 |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт вхідн. підкл. тиску | DIN 8906 |
| Тип вхідного підкл. тиску | Розвальцьов. |
| Тип продукту | XGE |
| Тиск розриву [бар] | 131.0 бар |
| Тиск розриву [фунт/дюйм² надл.] | 1900 фунт-сила на дюйм² |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холодоагенти | R407HR410AR449BR450AR513A |
| Частота [Гц] | 50/60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.211 Кілограм |
| Bага нетто | 0.19 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.742 Літр |
| EAN/UPC | 5715162259092 |