Регулятор швидкості обертів вентилятора
061H3164
Заводське налашт. [бар]: 21, Кількість фаз: 1, Макс. P band [бар]: 6, Діапазон регулювання [бар] Ре [Мін.]: 10, Діапазон регулювання [бар] Ре [Макс.]: 25
061H3164
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | XGE Fan Speed Controller 4MIQ10 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Electron. control accessories |
| Встан. сер. швидкості [%] | 35%@60Hz45%@50Hz |
| Група продукції | Електронні регулятори |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Макс.] | 25.00 бар |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Мін.] | 10.00 бар |
| Діапазон регулювання [МПа] Ре [Макс.] | 2.50 МПа |
| Діапазон регулювання [МПа] Ре [Мін.] | 1.00 МПа |
| Діапазон регулювання [фунт/дюйм² надл.] Ре [Макс.] | 362.00 фунт-сила на дюйм² |
| Діапазон регулювання [фунт/дюйм² надл.] Ре [Мін.] | 145.00 фунт-сила на дюйм² |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 55 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -20 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 131 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -4 °F |
| Дозволи | CECSAEACUL |
| Заводське налашт. [фунт/дюйм² надл.] | 304.0 фунт-сила на дюйм² |
| Кількість на формат упаковки | 60 шт. |
| Кількість фаз | 1 |
| Клас захисту корпусу IP | IP65 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Коментарі | PLUG ORDERED SEPARATELY |
| Корпус | ЗАКРИТИЙ |
| Макс. P band [бар] | 6.0 бар |
| Макс. P band[фунт/дюйм²] | 87.0 фунт на дюйм² |
| Макс. вихід/фаза струму [A] | 3 А |
| Макс. робочий тиск [бар] | 47.0 бар |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 681 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Регулятор швидкості обертів вентилятора |
| Напруга живлення [В] AC [Макс.] | 240 В |
| Напруга живлення [В] AC [Мін.] | 200 В |
| Позначення типу | XGE-4MIQ10 |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Примітки щодо підключення тиску | з клапаном Шредера |
| Розмір вхідного підключення тиску [дюйм] | 1/4 |
| Стандарт вхідн. підкл. тиску | DIN 8906 |
| Тип вхідного підкл. тиску | Розвальцьов. |
| Тип продукту | XGE |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холодоагенти | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR410AR448AR449AR449BR449CR450AR452AR507AR513AR515B |
| Частота [Гц] | 50/60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.21 Кілограм |
| Bага нетто | 0.116 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.742 Літр |
| EAN/UPC | 5715255247517 |