
Electron. control accessories, EKA 164A, Display, Universal,Green I/24, EKC Controllers
084B8670
Формат упаковки: Промислова упаковка, Кількість на формат упаковки: 24
084B8670
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | EKA 164A, Display, Universal,Green I/24 |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Використання для продукту | EKC Controllers |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Electron. control accessories |
| Кількість на формат упаковки | 24 шт. |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Дисплей |
| Позначення типу | EKA 164A |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Тип продукту | Приладдя |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Функція | Дисплей зелений |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.041 Кілограм |
| Bага нетто | 0.036 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.123 Літр |
| EAN/UPC | 5702428434256 |