
EKA183A , Програмний ключ
084B8582
EKA183A , Програмний ключ, Формат упаковки: Упаковка на декілька одиниць, Кількість на формат упаковки: 35
084B8582
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | EKA183A , Програмний ключ |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Використання для продукту | EKC Controllers |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Вміст PFAS [Так/Ні] | No |
| Група продукції | Electron. control accessories |
| Кількість на формат упаковки | 35 шт. |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Ключ програмування |
| Підрозділ | 25 |
| Позначення типу | EKA 183A |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Тип продукту | Приладдя |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Функція | Ключ програмування |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.048 Кілограм |
| Bага нетто | 0.03 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.543 Літр |
| EAN/UPC | 5702428165976 |