
Виносний дисплей EKA 164A
084B8563
Виносний дисплей EKA 164A, Формат упаковки: Упаковка на декілька одиниць, Кількість на формат упаковки: 30
084B8563
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Виносний дисплей EKA 164A |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Використання для продукту | EKC Controllers |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Electron. control accessories |
| Додаткова інформація | Клеми із гвинтовим кріпленням |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Кількість на формат упаковки | 30 шт. |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Дисплей |
| Позначення типу | EKA 164A |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Тип продукту | Приладдя |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Функція | Універсальний дисплей для налаштування |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.046 Кілограм |
| Bага нетто | 0.035 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.147 Літр |
| EAN/UPC | 5702428087728 |