
Блок живлення AK-PS 063
080Z0057
Блок живлення AK-PS 063, Формат упаковки: Упаковка на одну одиницю, Кількість на формат упаковки: 1
080Z0057
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Блок живлення AK-PS 063 |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Використання для продукту | Power Supply |
| Група продукції | Electron. control accessories |
| Додаткова інформація | Size: 18 x 90mm |
| Кількість на формат упаковки | 1 шт. |
| Місце для батарейок | Ні |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва продукту | Джерело живлення |
| Напруга живлення [В] AC [Макс.] | 240 В |
| Напруга живлення [В] AC [Мін.] | 100 В |
| Позначення типу | AK-PS 063 |
| Тип продукту | Приладдя |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Упаковка на одну одиницю |
| Функція | Power supply, 24V DC, 0.63 Amp |
| Частота [Гц] | 50/60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.092 Кілограм |
| Bага нетто | 0.07 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.193 Літр |
| EAN/UPC | 5715162794753 |