
Пульт для ERC103 на проводі, 2м
080G3373
Пульт для ERC103 на проводі, 2м, Формат упаковки: Промислова упаковка, Кількість на формат упаковки: 42
080G3373
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Пульт для ERC103 на проводі, 2м |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Використання для продукту | ERC Controllers |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Electron. control accessories |
| Довжина кабелю [м] | 2.000 м |
| Додаткова інформація | Опір 4,7K +/-20% |
| Дозволи | CECQCcURus |
| Кількість на формат упаковки | 42 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Шпиндель |
| Напруга живлення [В] AC | 5 В |
| Напруга живлення [В] DC | 5.00 В |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Роз'єм клем | 3-полюсн. RAST2.5 Торцевий з'єднувач |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тип продукту | Приладдя |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Функція | Дріт RSP 01 |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 94.01 Грам |
| Bага нетто | 94 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.562 Літр |
| EAN/UPC | 5702428441452 |