
Привод клапана з кроковим двигуном, EKE 1P
080G0325
Цифрові входи (DI) [шт.]: 2, Аналогові входи (AI) [шт.]: 4, Підтримка датчика тиску: Ратіометричний 0,5–4 В змін. струму, Частота [Гц]: 50/60 Гц
080G0325
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Контролер EKE 1B |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Аварійне живлення [В] пост. струм [Макс.] | 24 В |
| Аварійне живлення [В] пост. струм [Мін.] | 18 В |
| Аксесуари продукту | Electron. control accessories |
| Аналогові входи (AI) [шт.] | 4 шт. |
| Використання для продукту | CCMCCMTCTRETSKVS |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Властивості продукту | Керування аварійною сигналізацієюСигнал продуктивності від головного пристроюПослідовність відтаванняЗовн. контрольна точка, контроль темп./перегрівуФункції обмеженняРучне керуванняPreset ODРеверсивна система з 1 ЕРВРежим обслуговуванняЗапускКонтрольне значення перегрівуПривод клапана: Контрольна точка ступеня відкриття |
| Вміст PFAS [Так/Ні] | No |
| Група продукції | Керування електронним клапаном |
| Дисплей – опція | MMIGRS2 |
| Дисплей спереду | Ні |
| Додаткова інформація | Shared power supplySignal share via hardwire |
| Дозволи | C-TICKCEEACLLC CDC EURO-TYSKRoHS |
| Засоби програмування | Koolprog |
| Інша документація RoHS | EAEU RoHS |
| Кількість датчиків температури | 2 |
| Кількість датчиків тиску | 1 |
| Кількість на формат упаковки | 16 шт. |
| Місце для батарейок | Ні |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Мова продукту | КитайськаАнглійськаФранцузькаНімецькаІталійськаПортугальськаРосійськаІспанська |
| Назва виробу в досьє SCIP | EKE-1P, Stepper valve extension module |
| Назва продукту | Привод клапана з кроковим двигуном |
| Напруга живлення [В] AC | 24 В |
| Напруга живлення [В] DC | 24.00 В |
| Номер досьє SCIP | 2958c85c-58cb-41c4-b5b8-d132b5c2dee4 |
| Опція шлюз | MMIMYK |
| Підрозділ | 25 |
| Підтримка датчика тиску | Ратіометричний 0,5–4 В змін. струму |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Примітка щодо класу захисту | IP40 для корпусу |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)Свинець (номер CAS 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8) |
| Сертифікація CE | Yes |
| Спосіб монтажу | DIN-рейка |
| Темп. темп. датчика | Pt 1000 |
| Тип аналогових входів | Напруга |
| Тип виходу клапана | CCM 10CCM 20CCM 30CCM 40CCMT 0CCMT 1CCMT 16CCMT 2CCMT 24CCMT 30CCMT 3LCCMT 4CCMT 42CCMT 5LCCMT 8CCMT8LCTR 20ETS 100ETS 100CETS 12.5ETS 12CETS 24CETS 25ETS 250ETS 25BETS 25CETS 400ETS 50ETS 50CETS 6KVS 15KVS 2CKVS 3CKVS 42 |
| Тип зв'язку | Modbus RS485 RTURJ11 (CAN) to User Interface |
| Тип продукту | EKE 1P |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Цифрові виходи (DO) [шт.] | 1 шт. |
| Цифрові входи (DI) [шт.] | 2 шт. |
| Частота [Гц] | 50/60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.296 Кілограм |
| Bага нетто | 0.134 Кілограм |
| Об'єм | 1.96 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428673730 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |