
OP-HJZ019D40N
115N0327
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R452A; R134a; R513A; R448A; R449A, Напруга живлення компресора [В]: 230/1/60
115N0327
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | MTZ019-1 |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| Material Description | OP-COND. UNIT HJZ019D40N 220V/1F/60Hz |
| Model number | OP-HJZ019D40N |
| Product line | Condensing Units |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Версія | D40 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 230 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 60 Гц [м³/год] | 2400 м³/год |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 355 мм |
| Електричний код | N |
| Застосування | HBPMBP |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 1 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/60 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/1/60 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 208 В |
| Опис | OP-HJZ019D40N |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 285 Вт |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 1.10 А |
| Технологія | Поршневий |
| Тип конденсатора | D8 |
| Тип продукту | Optyma™ D40 |
| Фаза | 1 |
| Холодоагенти | R134aR404AR448AR449AR452AR513A |
| Частота [Гц] | 60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 75 Кілограм |
| Bага нетто | 66 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 143.53 Літр |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |