
OP-LJZ048D49V
115F0413
Використання сегмента: Низький протитиск, Холодоагенти: R404A; R452A, Напруга живлення компресора [В]: 380/3/60
115F0413
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | NTZ048-9 |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| Material Description | CONDENSING UNIT LJZ048D49V |
| Model number | OP-LJZ048D49V |
| Product line | Condensing Units |
| Версія | D49 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 380 В |
| Використання сегмента | Низький протитиск |
| Витрата повітря при 60 Гц [м³/год] | 2400 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 240 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 355 мм |
| Електричний код | V |
| Застосування | LBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 3 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга 60 Гц [В] | 380 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/60 |
| Напруга живлення компресора [В] | 380/3/60 |
| Нижнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 380 В |
| Опис | OP-LJZ048D49V |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 350.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 200 Вт |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 240 Вт |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 1.10 А |
| Технологія | Поршневий |
| Тип конденсатора | D8 |
| Тип продукту | Optyma™ D49 |
| Фаза | 3 |
| Холодоагенти | R404AR452A |
| Частота [Гц] | 60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 69 Кілограм |
| Bага нетто | 60 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 277.2 Літр |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |