
OP-MCRN060MTA02G
114X5734
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R407C; R452A; R407A; R134a; R407F; R513A; R448A; R449A, Напруга живлення компресора [В]: 230/1/50
114X5734
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | MTZ036-5 |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| LRA | 60 A |
| Material Description | Агрегат OP-MCRN060MTA02G |
| MCC | 23.22 A |
| Model number | OP-MCRN060MTA02G |
| Product line | Condensing Units |
| Акустична потужність при 50 Гц [дБ(A)] | 74 дБА |
| Версія | A02 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 253 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 50 Гц [м³/год] | 4180 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 65 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Довжина [мм] | 900.0 мм |
| Дозвільні документи ресивера | CE |
| Дозволи | CEEAC |
| Електричний код | G |
| Загальна висота [мм] | 705.0 мм |
| Застосування | MBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 1 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва виробу в досьє SCIP | OPTYMA A02 D7 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга 50 Гц [В] | 207 В |
| Напруга 50 Гц [В] [Макс.] | 253 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 230 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 207 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/1/50 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 207 В |
| Номер досьє SCIP | 79dd52a1-5ac2-474c-b3a7-28bf58cc9458 |
| Обсяг ресивера [л] | 5.2 л |
| Опис | OP-MCRN060MTA02G |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 1/2 дюйм |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 5/8 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 500.000 мм |
| Сертифікація CE | Yes |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 220 Вт |
| Струм вентилятора при 50 Гц [A] | 0.97 А |
| Тип з'єднання | ПРИПІЙ |
| Тип кожуха/решітки вентилятора | Кожух |
| Тип конденсатора | D7 |
| Тип продукту | Optyma™ A02 |
| У межах WEEE | Так |
| Фаза | 1 |
| Холодоагенти | R404AR452AR513AR449AR448AR407FR407CR407AR134a |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
| Ширина [мм] | 900.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 95 Кілограм |
| Bага нетто | 87.019 Кілограм |
| Об'єм | 866.304 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428563055 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |