
OP-MCRN038MTA02E
114X5724
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R407C; R452A; R407A; R134a; R407F; R513A; R448A; R449A, Напруга живлення компресора [В]: 400/3/50
114X5724
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | MTZ022-4 |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| LRA | 20 A |
| Material Description | Агрегат OP-MCRN038MTA02E |
| MCC | 6.43 A |
| Model number | OP-MCRN038MTA02E |
| Product line | Condensing Units |
| Акустична потужність при 50 Гц [дБ(A)] | 74 дБА |
| Версія | A02 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 50 Гц [В] | 440 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 50 Гц [м³/год] | 1550 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 13 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Довжина [мм] | 650.0 мм |
| Дозвільні документи ресивера | CE |
| Дозволи | CEEAC |
| Електричний код | E |
| Загальна висота [мм] | 545.0 мм |
| Застосування | MBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 3 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва виробу в досьє SCIP | Optyma A02 A7 |
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга 50 Гц [В] | 360 В |
| Напруга 50 Гц [В] [Макс.] | 440 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 230 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 207 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 400/3/50 |
| Нижнє значення номінальної напруги при 50 Гц [В] | 360 В |
| Номер досьє SCIP | c6958f56-2f1b-40a4-b77d-e0a7d8e887c7 |
| Обсяг ресивера [л] | 3.0 л |
| Опис | OP-MCRN038MTA02E |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 3/8 дюйм |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 1/2 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 350.000 мм |
| Сертифікація CE | Yes |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 75 Вт |
| Струм вентилятора при 50 Гц [A] | 0.35 А |
| Тип з'єднання | ПРИПІЙ |
| Тип кожуха/решітки вентилятора | Кожух |
| Тип конденсатора | A7 |
| Тип продукту | Optyma™ A02 |
| Фаза | 3 |
| Холодоагенти | R404AR452AR134aR407AR407CR407FR448AR449AR513A |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
| Ширина [мм] | 630.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 72.105 Кілограм |
| Bага нетто | 62.231 Кілограм |
| Об'єм | 387.192 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428563123 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |