
OP-MCMC068MTA02E
114X5443
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R22, Напруга живлення компресора [В]: 400/3/50
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : Optyma™
114X5443
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | MT040-4 |
| CoolselectorFilter | Discontinued models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| Material Description | Агрегат MCMC068MTA02E |
| MCC | 10 A |
| Model number | OP-MCMC068MTA02E |
| Product line | Condensing Units |
| RLA | 7.1 A |
| Версія | A02 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 50 Гц [В] | 400 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 50 Гц [м³/год] | 3300 м³/год |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Довжина [мм] | 650 мм |
| Дозвільні документи ресивера | CE |
| Дозволи | CEEAC |
| Електричний код | E |
| Загальна висота [мм] | 605.0 мм |
| Застосування | MBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 3 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва виробу в досьє SCIP | OPTYMA A02 U G3 E4 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга 50 Гц [В] | 400 В |
| Напруга 50 Гц [В] [Макс.] | 400 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 230 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 230 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 400/3/50 |
| Нижнє значення номінальної напруги при 50 Гц [В] | 400 В |
| Номер досьє SCIP | c800dbd8-9b5b-4d02-9121-8dda433011d7 |
| Опис | OP-MCMC068MTA02E |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 1/2 дюйм |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 5/8 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 400.000 мм |
| Сертифікація CE | Yes |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 160 Вт |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 240 Вт |
| Струм вентилятора при 50 Гц [A] | 0.73 А |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 1.06 А |
| Технологія | Поршневий |
| Тип конденсатора | E4 |
| Тип продукту | Optyma™ A02 |
| Фаза | 3 |
| Холодоагенти | R22 |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
| Ширина [мм] | 630.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 56.8 Кілограм |
| Bага нетто | 51.8 Кілограм |
| Об'єм | 372.154 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428563673 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |