
OP-MCMD060MTA02D
114X5202
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R22, Напруга живлення компресора [В]: 400/3/50
114X5202
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | MT036-4 |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| Material Description | OP-MCMD060MTA02D CONDENS. UNIT |
| MCC | 9 A |
| Model number | OP-MCMD060MTA02D |
| Product line | Condensing Units |
| RLA | 6.4 A |
| Акустична потужність при 50 Гц [дБ(A)] | 75 дБА |
| Версія | A02 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 50 Гц [В] | 400 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 50 Гц [м³/год] | 3300 м³/год |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Довжина [мм] | 700 мм |
| Дозвільні документи ресивера | CE |
| Електричний код | D |
| Загальна висота [мм] | 656.0 мм |
| Застосування | MBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 3 |
| К-ть фаз (компресор) | 3 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва виробу в досьє SCIP | OPTYMA A02 F4 |
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга 50 Гц [В] | 400 В |
| Напруга 50 Гц [В] [Макс.] | 400 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 400 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 400 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 400/3/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 400/3/50 |
| Нижнє значення номінальної напруги при 50 Гц [В] | 400 В |
| Номер досьє SCIP | 990aec1b-b520-4419-8be4-2b8fbb7facb4 |
| Опис | OP-MCMD060MTA02D |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 1/2 дюйм |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 5/8 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 400.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 135 Вт |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 235 Вт |
| Струм вентилятора при 50 Гц [A] | 0.44 А |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 0.50 А |
| Технологія | Поршневий |
| Тип конденсатора | F4 |
| Тип продукту | Optyma™ A02 |
| Фаза | 3 |
| Холодоагенти | R22 |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
| Ширина [мм] | 755.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 71 Кілограм |
| Bага нетто | 49.2 Кілограм |
| Об'єм | 504.792 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162526293 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |