
OP-MGZD171
114X5072
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R407C; R507A; R407A; R134a; R407F, Напруга живлення компресора [В]: 400/3/50
114X5072
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | MTZ100 |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| Material Description | Агрегат OP-MGZD171MTA02E |
| MCC | 22 A |
| Model number | OP-MGZD171 |
| Product line | Condensing Units |
| RLA | 15.7 A |
| Акустична потужність при 50 Гц [дБ(A)] | 85 дБА |
| Версія | A02 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 50 Гц [В] | 400 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 50 Гц [м³/год] | 8200 м³/год |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Довжина [мм] | 800.0 мм |
| Дозвільні документи ресивера | CE |
| Дозволи | CEEAC |
| Електричний код | E |
| Загальна висота [мм] | 671.0 мм |
| Застосування | MBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 3 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва виробу в досьє SCIP | OPTYMA A02 M3 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга 50 Гц [В] | 400 В |
| Напруга 50 Гц [В] [Макс.] | 400 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 230 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 230 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 400/3/50 |
| Нижнє значення номінальної напруги при 50 Гц [В] | 400 В |
| Номер досьє SCIP | 59dfc86e-253e-490b-b931-0430596b4bd0 |
| Опис | OP-MGZD171MTA02E |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 5/8 дюйм |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 1-1/8 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 450.000 мм |
| Сертифікація CE | Yes |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 490 Вт |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 650 Вт |
| Струм вентилятора при 50 Гц [A] | 2.36 А |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 2.96 А |
| Технологія | Поршневий |
| Тип з'єднання | ПРИПІЙ |
| Тип конденсатора | M3 |
| Тип продукту | Optyma™ A02 (Fin and tube) |
| Фаза | 3 |
| Холодоагенти | R134aR404AR407AR407CR407FR507A |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
| Ширина [мм] | 1200.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 148.5 Кілограм |
| Bага нетто | 144 Кілограм |
| Об'єм | 938.74 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428564120 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |