
OP-LCHC010
114X1332
Використання сегмента: Низький протитиск, Холодоагенти: R404A; R507A, Напруга живлення компресора [В]: 230/1/50
114X1332
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | SC10CLX |
| CoolselectorFilter | Discontinued models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| Material Description | OP-LCHC010SCA00G KKA |
| Model number | OP-LCHC010 |
| Product line | Condensing Units |
| Акустична потужність при 50 Гц [дБ(A)] | 62 дБА |
| Версія | A00 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 240 В |
| Використання сегмента | Низький протитиск |
| Витрата повітря при 50 Гц [м³/год] | 620 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 10 Вт |
| Вихідна потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 9 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Довжина [мм] | 471.0 мм |
| Дозволи | EAC |
| Електричний код | G |
| Загальна висота [мм] | 256.0 мм |
| Застосування | LBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 1 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Код заміни | 114X1304 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга 50 Гц [В] | 220 В |
| Напруга 50 Гц [В] [Макс.] | 240 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 240 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 220 В |
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 240 В |
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 220 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/1/50 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 220 В |
| Опис | OP-LCHC010SCA00G |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 230.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 36 Вт |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 34 Вт |
| Струм вентилятора при 50 Гц [A] | 0.25 А |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 0.22 А |
| Технологія | Поршневий |
| Тип конденсатора | BG_3 |
| Тип продукту | Optyma™ A00 |
| Фаза | 1 |
| Холодоагенти | R404AR507A |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
| Ширина [мм] | 321.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 19.468 Кілограм |
| Bага нетто | 19 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 59 Літр |
| EAN/UPC | 5702428565592 |