
OP-MCHC018SCA01G
114X0702
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R452A, Напруга живлення компресора [В]: 230/1/50
114X0702
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | SC18MLX |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| Material Description | Агрегат OP-MCHC018SCA01G |
| Model number | OP-MCHC018SCA01G |
| Product line | Condensing Units |
| RLA | 4 A |
| Версія | A01 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 253 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 50 Гц [м³/год] | 990 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 14 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 300 мм |
| Дозвільні документи ресивера | CE |
| Дозволи | CEEAC |
| Електричний код | G |
| Застосування | MBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 1 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга 50 Гц [В] | 207 В |
| Напруга 50 Гц [В] [Макс.] | 253 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 253 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 207 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/1/50 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 207 В |
| Обсяг ресивера [л] | 1.1 л |
| Опис | OP-MCHC018SCA01G |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 1/4 дюйм |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 3/8 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 300.000 мм |
| Сертифікація CE | Yes |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 25 Вт |
| Струм вентилятора при 50 Гц [A] | 0.18 А |
| Тип кожуха/решітки вентилятора | Решітка |
| Тип конденсатора | BG_7 |
| Тип продукту | Optyma™ A01 |
| Фаза | 1 |
| Холодоагенти | R404AR452A |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 44 Кілограм |
| Bага нетто | 33 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 149.175 Літр |
| EAN/UPC | 5702428565783 |