
OP-MCHC004TLA04G
114X0303
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R507A, Напруга живлення компресора [В]: 230/1/50
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : Optyma™
114X0303
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | TL4DL |
| CoolselectorFilter | Discontinued models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| Material Description | Агрегат OP-MCHC004TLA04G |
| Model number | OP-MCHC004TLA04G |
| Product line | Condensing Units |
| RLA | 1.3 A |
| Версія | A04 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 253 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 50 Гц [м³/год] | 518 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 10 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 230 мм |
| Дозвільні документи ресивера | CE |
| Дозволи | CEEAC |
| Електричний код | G |
| Застосування | MBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 1 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга 50 Гц [В] | 207 В |
| Напруга 50 Гц [В] [Макс.] | 253 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 253 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 207 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/1/50 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 207 В |
| Обсяг ресивера [л] | 1.1 л |
| Опис | OP-MCHC004TLA04G |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 1/4 дюйм |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 1/4 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 230.000 мм |
| Сертифікація CE | Yes |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 15 Вт |
| Струм вентилятора при 50 Гц [A] | 0.25 А |
| Тип кожуха/решітки вентилятора | Решітка |
| Тип конденсатора | BG_3 |
| Тип продукту | Optyma™ A04 |
| Фаза | 1 |
| Холодоагенти | R404AR507A |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 17 Кілограм |
| Bага нетто | 15 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 67.2 Літр |
| EAN/UPC | 5702428566063 |