
OP-HGZC0400UWE300Q
114N3645
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R452A; R134a; R448A; R449A, Напруга живлення компресора [В]: 230/3/60
114N3645
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | MTZ050-3 |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| Material Description | OP-HGZC0400UWE300Q MTZ50-3VM |
| MCC | 19.6 A |
| Model number | OP-HGZC0400UWE300Q |
| Product line | Condensing Units |
| RLA | 14.7 A |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Версія | WE |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 230 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 60 Гц [м³/год] | 5800 м³/год |
| Відображається AWEF | Так |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 350 мм |
| Довжина [мм] | 1199 мм |
| Дозвільні документи ресивера | UL |
| Дозволи | UL listed |
| Електричний код | Q |
| Загальна висота [мм] | 671.0 мм |
| Застосування | MBP |
| Застосування AWEF | Внутрішній |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 3 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Класифікація UL | Yes |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга 60 Гц [В] | 230 В |
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 240 В |
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 200 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/60 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/3/60 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 200 В |
| Обсяг ресивера [л] | 8.0 л |
| Опис | OP-HGZC0400UWE300Q |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 1/2 дюйм |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 7/8 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 350.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 170 Вт |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 1.20 А |
| Тип з'єднання | ПРИПІЙ |
| Тип кожуха/решітки вентилятора | Решітка |
| Тип конденсатора | H3 |
| Тип продукту | Optyma™ WE |
| Фаза | 3 |
| Фази вентилятора | 1 |
| Холодоагенти | R134aR404AR448AR449AR452A |
| Частота [Гц] | 60 Гц |
| Ширина [мм] | 800.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 122 Кілограм |
| Bага нетто | 106 Кілограм |
| Об'єм | 387.8 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428571401 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |