
OP-HCHC0075RWB000B
114N2330
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R507A, Напруга живлення компресора [В]: 115/1/60
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : Optyma™
114N2330
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | SC18MLX |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| Material Description | OP-HCHC0075RWB000B SC18MLX |
| Model number | OP-HCHC0075RWB000B |
| Product line | Condensing Units |
| RLA | 16 A |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Версія | WB |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 115 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 60 Гц [м³/год] | 1480 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 50 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Довжина [мм] | 483.0 мм |
| Дозвільні документи ресивера | UL |
| Дозволи | Визнано UL |
| Електричний код | B |
| Загальна висота [мм] | 340.0 мм |
| Застосування | MBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 1 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Класифікація UL | Yes |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва дозвільного файлу | 52L3 |
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга 60 Гц [В] | 115 В |
| Напруга 60 Гц [В] [Макс.] | 115 В |
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 115 В |
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 115 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 115/1/60 |
| Напруга живлення компресора [В] | 115/1/60 |
| Нижнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 115 В |
| Обсяг ресивера [л] | 1.7 л |
| Опис | OP-HCHC0075RWB000B |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 1/4 дюйм |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 3/8 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 305.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 150 Вт |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 1.35 А |
| Технологія | Поршневий |
| Тип конденсатора | BM75 |
| Тип продукту | Optyma™ WB |
| Фаза | 1 |
| Фази вентилятора | 1 |
| Фази компресора | 1 |
| Холодоагенти | R404AR507A |
| Частота [Гц] | 60 Гц |
| Ширина [мм] | 429.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 40.883 Кілограм |
| Bага нетто | 34.75 Кілограм |
| Об'єм | 70.69 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428390781 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |