
OP-HCYC0100RC0001B
114N2103
Використання сегмента: Високий тиск всмоктування; Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R448A; R449A, Напруга живлення компресора [В]: 115/1/60
114N2103
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | MX18TE |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| Material Description | OP-HCYC0100RC0001B |
| Model number | OP-HCYC0100RC0001B |
| Product line | Condensing Units |
| RLA | 14.3 A |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Версія | C |
| Верхнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 135 В |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 115 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовищаВисокий тиск всмоктування |
| Витрата повітря при 60 Гц [м³/год] | 830 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 16 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 254 мм |
| Діаметр з'єднання всмоктування [мм] | 9.52 мм |
| Дозвільні документи ресивера | UL |
| Дозволи | Визнано UL |
| Електричний код | B |
| Застосування | HBP |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість упаковок | 12 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Класифікація UL | Yes |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга 60 Гц [В] [Макс.] | 115 В |
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 115 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 115/1/60 |
| Напруга живлення компресора [В] | 115/1/60 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 95 В |
| Нижнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 115 В |
| Обсяг ресивера [л] | 1.6 л |
| Опис | OP-HCYC0100RC0001B |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 1/4 дюйм |
| Регулювання продуктивності | Фіксована швидкість |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 3/8 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 254.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 58 Вт |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 0.74 А |
| Тип з'єднання | ПРИПІЙ |
| Тип продукту | Optyma™ C |
| Фаза | 1 |
| Фази вентилятора | 1 |
| Фази компресора | 1 |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Холодоагенти | R404AR448AR449A |
| Частота [Гц] | 60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 26.395 Кілограм |
| Bага нетто | 22.395 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 59.301 Літр |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |