
TL4GXT2
114G1760
Використання сегмента: Низький протитиск; Універсальн.; Протитиск середовища, Холодоагенти: R134a, Напруга живлення компресора [В]: 230/1/50
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : Optyma™
114G1760
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | TL4G |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| Material Description | TL4GXT2 115V CONDENS. UNIT |
| Model number | TL4GXT2 |
| Product line | Condensing Units |
| Версія | T2 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 240 В |
| Використання сегмента | Низький протитискПротитиск середовищаУніверсальн. |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Довжина [мм] | 410.0 мм |
| Дозволи | UL |
| Електричний код | G |
| Загальна висота [мм] | 200.0 мм |
| Застосування | HBPLBPMBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 1 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Класифікація UL | Yes |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва виробу в досьє SCIP | OPTYMA N0 N2 T0 T2 |
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/1/50 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 220 В |
| Номер досьє SCIP | f9a3f774-d2f8-4af3-a234-1eafee97cb4e |
| Опис | TL4GXT2 |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Технологія | Поршневий |
| Тип конденсатора | BG_1 |
| Тип продукту | Optyma™ T2 |
| Фаза | 1 |
| Холодоагенти | R134a |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
| Ширина [мм] | 290.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 15.146 Кілограм |
| Bага нетто | 15.146 Кілограм |
| Об'єм | 51.844 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428569958 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |