
OP-MCNC011NYA11G
114F1416
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R290, Напруга живлення компресора [В]: 230/1/50
114F1416
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | NLY12RAb |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ |
| Material Description | Агрегат OP-MCNC011NYA11G |
| Model number | OP-MCNC011NYA11G |
| Product line | Condensing Units |
| RLA | 3.9 A |
| Версія | A11 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 253 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 50 Гц [м³/год] | 631 м³/год |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 254 мм |
| Дозвільні документи ресивера | CE |
| Дозволи | CEEAC |
| Електричний код | G |
| Застосування | MBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 1 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва виробу в досьє SCIP | OPTYMA A00 A04 A09 A10 A11 |
| Назва продукту | Bare unit |
| Напруга 50 Гц [В] | 207 В |
| Напруга 50 Гц [В] [Макс.] | 253 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/1/50 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 207 В |
| Номер досьє SCIP | 8264857f-8840-4808-9cae-d0c1ab415ef5 |
| Опис | OP-MCNC011NYA11G |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 254.000 мм |
| Сертифікація CE | Yes |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 13 Вт |
| Струм вентилятора при 50 Гц [A] | 0.18 А |
| Тип кожуха/решітки вентилятора | Решітка |
| Тип конденсатора | BG_4/5 |
| Тип продукту | Optyma™ A11 |
| Фаза | 1 |
| Холодоагенти | R290 |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 26.45 Кілограм |
| Bага нетто | 23 Кілограм |
| Об'єм | 76.8 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428566667 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |