
LNJM0500UWL000Q
114N6186
Використання сегмента: Низький протитиск, Холодоагенти: R404A; R452A; R454C; R448A; R455A; R449A, Напруга живлення компресора [В]: 230/3/60
114N6186
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | LLZ015T2C |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ Slim |
| Material Description | LNJM0500UWL000Q LLZ015T2C LA |
| Model number | LNJM0500UWL000Q |
| Product line | Condensing Units |
| Версія | WL |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 230 В |
| Використання сегмента | Низький протитиск |
| Витрата повітря при 60 Гц [м³/год] | 6100 м³/год |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 450 мм |
| Електричний код | Q |
| Застосування | LBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 3 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Назва продукту | Package unit |
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 240 В |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 200 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/60 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/3/60 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 200 В |
| Обсяг ресивера [л] | 8.0 л |
| Опис | LNJM0500UWL000Q |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 1/4 дюйм |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Регулювання продуктивності | Фіксована швидкість |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 7/8 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 450.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 430 Вт |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 1.80 А |
| Тип кожуха/решітки вентилятора | Решітка |
| Тип конденсатора | J8 |
| Тип продукту | Optyma™ Slim WL |
| Фаза | 3 |
| Холодоагенти | R404AR448AR449AR452AR454CR455A |
| Частота [Гц] | 60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 140 Кілограм |
| Bага нетто | 124 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 372.932 Літр |
| EAN/UPC | 5715255122364 |