
HJJM0150UWK000N
114N6150
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R452A; R134a; R454C; R448A; R455A; R449A, Напруга живлення компресора [В]: 230/1/60
114N6150
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | MTZ18-1VI |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ Slim |
| Material Description | HJJM0150UWK000N MTZ18-1VI LA |
| Model number | HJJM0150UWK000N |
| Product line | Condensing Units |
| Версія | WK |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 220 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 60 Гц [м³/год] | 2400 м³/год |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 350 мм |
| Електричний код | N |
| Застосування | MBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 1 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Package unit |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 240 В |
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 110 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/60 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/1/60 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 208 В |
| Обсяг ресивера [л] | 3.0 л |
| Опис | HJJM0150UWK000N |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 3/8 дюйм |
| Регулювання продуктивності | Фіксована швидкість |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 5/8 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 350.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 170 Вт |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 1.20 А |
| Тип кожуха/решітки вентилятора | Решітка |
| Тип конденсатора | D8 |
| Тип продукту | Optyma™ Slim WK |
| Фаза | 1 |
| Холодоагенти | R134aR404AR448AR449AR452AR454CR455A |
| Частота [Гц] | 60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 96 Кілограм |
| Bага нетто | 81.6 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 197.426 Літр |
| EAN/UPC | 5715255122173 |