
OP-HNXM0300UWK000N
114N3579
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R452A; R134a; R448A; R449A, Напруга живлення компресора [В]: 230/1/60
114N3579
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | MLZ021T1A |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ Slim |
| Material Description | OP-HNXM0300UWK000NMLZ021T1A LA |
| Model number | OP-HNXM0300UWK000N |
| Product line | Condensing Units |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Версія | WK |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 230 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 60 Гц [м³/год] | 4600 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 450 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 450 мм |
| Дозволи | UL listed |
| Електричний код | N |
| Застосування | MBP |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Класифікація UL | Yes |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Package unit |
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 230 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/60 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/1/60 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 208 В |
| Опис | OP-HNXM0300UWK000N |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 450.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 450 Вт |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 1.97 А |
| Тип конденсатора | G8 |
| Тип продукту | Optyma™ Slim WK |
| Фаза | 1 |
| Фази вентилятора | 1 |
| Фази компресора | 1 |
| Холодоагенти | R448AR449AR134aR404AR452A |
| Частота [Гц] | 60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 115 Кілограм |
| Bага нетто | 103 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 295.433 Літр |