
OP-LRYM0600UWH000R
114N3523
Використання сегмента: Низький протитиск, Холодоагенти: R404A; R452A; R448A; R449A, Напруга живлення компресора [В]: 460/3/60
114N3523
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | LLZ018T4A |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ Slim |
| Material Description | (NEW) OP-LRYM0600UWH000R LLZ018T4LQ9A |
| MCC | 16 A |
| Model number | OP-LRYM0600UWH000R |
| Product line | Condensing Units |
| RLA | 10 |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Версія | WH |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 460 В |
| Використання сегмента | Низький протитиск |
| Витрата повітря при 60 Гц [м³/год] | 9200 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 373 Вт |
| Відображається AWEF | Так |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 145 мм |
| Дозвільні документи ресивера | UL |
| Дозволи | UL listed |
| Електричний код | R |
| Застосування | LBP |
| Застосування AWEF | Зовнішній |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 3 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Класифікація UL | Yes |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Package unit |
| Напруга 60 Гц [В] | 440 В |
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 480 В |
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 440 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 460/1/60 |
| Напруга живлення компресора [В] | 460/3/60 |
| Нижнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 440 В |
| Обсяг ресивера [л] | 14.0 л |
| Опис | OP-LRYM0600UWH000R |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Регулювання продуктивності | Фіксована швидкість |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 457.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 311 Вт |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 1.50 А |
| Тип конденсатора | N8 |
| Тип продукту | Optyma™ Slim WH |
| Фаза | 3 |
| Холодоагенти | R404AR452AR448AR449A |
| Частота [Гц] | 60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 119 Кілограм |
| Bага нетто | 102 Кілограм |
| Об'єм | 743.522 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424056247 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |