
HRXM1000UWG000Q
114N3502
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R452A; R134a; R448A; R449A, Напруга живлення компресора [В]: 230/3/60
114N3502
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | MLZ076T2 |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ Slim |
| Material Description | OP-HRXM1000UWG000Q MLZ076T2LQ9A |
| Model number | HRXM1000UWG000Q |
| Product line | Condensing Units |
| Версія | WG |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 230 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 60 Гц [м³/год] | 14000 м³/год |
| Відображається AWEF | Так |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 600 мм |
| Дозволи | UL listed |
| Електричний код | Q |
| Застосування | MBP |
| Застосування AWEF | Зовнішній |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 3 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Класифікація UL | Yes |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Package unit |
| Напруга 60 Гц [В] | 208 В |
| Напруга 60 Гц [В] [Макс.] | 252 В |
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 230 В |
| Напруга вентилятора при 60 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 230 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/60 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/3/60 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 208 В |
| Опис | OP-HRXM1000UWG000Q |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 600.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 600 Вт |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 2.80 А |
| Технологія | Спіральний |
| Тип конденсатора | Q8 |
| Тип продукту | Optyma™ Slim WG |
| Фаза | 3 |
| Фази вентилятора | 1 |
| Фази компресора | 3 |
| Холодоагенти | R134aR404AR448AR449AR452A |
| Частота [Гц] | 60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 288 Кілограм |
| Bага нетто | 270 Кілограм |
| Об'єм | 1240.962 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428508889 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |