
HPZP022D20N
115F0603
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R452A; R134a; R513A; R448A; R449A, Напруга живлення компресора [В]: 220/1/60
115F0603
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | MTZ22-1VM |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ Slim Pack |
| HMBP Cooling capacity range [kW] (R513A) | Not available for the moment |
| LBP Cooling capacity range [kW] (R452A) | Not available for the moment |
| Material Description | CONDENSING UNIT HPZP022D20N |
| MBP Cooling capacity range [kW] (R449A) | Not available for the moment |
| Model number | HPZP022D20N |
| Product line | Condensing Units |
| Версія | D20 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 230 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 60 Гц [м³/год] | 3600 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 130 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 450 мм |
| Електричний код | N |
| Застосування | MBP |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 1 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Package unit |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/60 |
| Напруга живлення компресора [В] | 220/1/60 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 208 В |
| Опис | HPZP022D20N |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Регулювання продуктивності | Фіксована швидкість |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 450.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 60 Гц [Вт] | 130 Вт |
| Струм вентилятора при 60 Гц [A] | 0.96 А |
| Технологія | Поршневий |
| Тип конденсатора | C3 |
| Тип продукту | Optyma™ Slim Pack D20 |
| Фаза | 1 |
| Холодоагенти | R134aR404AR448AR449AR452AR513A |
| Частота [Гц] | 60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 67 Кілограм |
| Bага нетто | 57 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 233.361 Літр |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |