
OP-MSIM046MLW09E
114X7278
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R452A; R407A; R134a; R454C; R407F; R513A; R448A; R455A; R449A, Напруга живлення компресора [В]: 400/3/50
114X7278
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor Low pressure volume (L) | 2.30 л |
| Compressor model | MLZ021T4 |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ Slim Pack |
| Filter Drier Volume (L) | 0.17 |
| HMBP Cooling capacity range [kW] (R513A) | 1.3 to 3.7 kW |
| HMBP Потужність охолодження [kW] (R513A) | 3.17 кВт |
| LBP Cooling capacity range [kW] (R452A) | Not available for this condition / refrigerant |
| Material Description | Агрегат OP-MSIM046MLW09E |
| MBP Cooling capacity range [kW] (R449A) | 3.7 to 7.3 kW |
| MBP Потужність охолодження [kW] (R449A) | 4.84 кВт |
| MCC | 9.5 A |
| Min fuse rating [A] | 12 А |
| Model number | OP-MSIM046MLW09E |
| Product line | Condensing Units |
| Receiver type | Vertical |
| Volume (L) | 0.097 л |
| Версія | W09 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 50 Гц [В] | 440 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 50 Гц [м³/год] | 3300 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 68 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Внутрішній об'єм конденсатора | 0.58 л |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 450 мм |
| Довжина [мм] | 464.0 мм |
| Дозвільні документи ресивера | CEEAC |
| Дозволи | CE |
| Електричний код | E |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Загальна висота [мм] | 690.0 мм |
| Застосування | MBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 3 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва виробу в досьє SCIP | OPTYMA W09 |
| Назва продукту | Package unit |
| Напруга 50 Гц [В] | 380 В |
| Напруга 50 Гц [В] [Макс.] | 440 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 400/3/50 |
| Нижнє значення номінальної напруги при 50 Гц [В] | 380 В |
| Номер досьє SCIP | 909c64e4-e03b-4416-9d18-aed12abdd98a |
| Обсяг ресивера [л] | 3.4 л |
| Опис | OP-MSIM046MLW09E |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 1/2 дюйм |
| Регулювання продуктивності | Фіксована швидкість |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)Cobalt dichloride (CAS no. 7646-79-9)BIS(2-ETHYLHEXYL) PHTHALATE (CAS no. 117-81-7)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 3/4 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 450.000 мм |
| Сертифікація CE | Yes |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 110 Вт |
| Струм вентилятора при 50 Гц [A] | 0.47 А |
| Тип з'єднання | ПРИПІЙ |
| Тип кожуха/решітки вентилятора | B2 |
| Тип конденсатора | D7 |
| Тип продукту | Optyma™ Slim Pack W09 (A2L) |
| Фаза | 3 |
| Холодоагенти | R134aR404AR407AR407FR448AR449AR452AR454CR455AR513A |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
| Ширина [мм] | 1079.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 101 Кілограм |
| Bага нетто | 87 Кілограм |
| Об'єм | 552.636 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424586331 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |