
OP-MPJE099MLW12E
114X7253
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R507A; R452A; R134a; R513A; R22; R448A; R449A, Напруга живлення компресора [В]: 400/3/50
114X7253
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | MLZ045T4 |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ Slim Pack |
| HMBP Cooling capacity range [kW] (R513A) | Not available for the moment |
| LBP Cooling capacity range [kW] (R452A) | Not available for the moment |
| Material Description | OP-MPJE099MLW12E |
| MBP Cooling capacity range [kW] (R449A) | Not available for the moment |
| MCC | 15 A |
| Model number | OP-MPJE099MLW12E |
| Product line | Condensing Units |
| RLA | 9.6 A |
| Акустична потужність при 50 Гц [дБ(A)] | 70 дБА |
| Версія | W12 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 50 Гц [В] | 415 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 50 Гц [м³/год] | 8700 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 370 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Внутрішній об'єм конденсатора | 1.62 л |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 600 мм |
| Довжина [мм] | 464.0 мм |
| Дозвільні документи ресивера | CE |
| Електричний код | E |
| Загальна висота [мм] | 830.0 мм |
| Застосування | MBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 3 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва виробу в досьє SCIP | OPTYMA W12 |
| Назва продукту | Package unit |
| Напруга 50 Гц [В] | 380 В |
| Напруга 50 Гц [В] [Макс.] | 415 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 230 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 230 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 400/3/50 |
| Нижнє значення номінальної напруги при 50 Гц [В] | 380 В |
| Номер досьє SCIP | a1991182-9623-42ba-8851-c12fbea8c579 |
| Обсяг ресивера [л] | 6.2 л |
| Опис | OP-MPJE099MLW12E |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 1/2 дюйм |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)Cobalt dichloride (CAS no. 7646-79-9)BIS(2-ETHYLHEXYL) PHTHALATE (CAS no. 117-81-7) |
| Рівень звукового тиску 50 Гц (при відставні 1 м) [дБ(A)] | 59 дБА |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 7/8 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 600.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 342 Вт |
| Струм вентилятора при 50 Гц [A] | 1.51 А |
| Технологія | Спіральний |
| Тип з'єднання | ПРИПІЙ |
| Тип кожуха/решітки вентилятора | B3 |
| Тип конденсатора | G7 |
| Тип продукту | Optyma™ Slim Pack W12 |
| Фаза | 3 |
| Холодоагенти | R134aR22R404AR448AR449AR452AR507AR513A |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
| Ширина [мм] | 1106.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 115 Кілограм |
| Bага нетто | 99 Кілограм |
| Об'єм | 629.748 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424295127 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |