
OP-MSTM018DXW05G
114X7232
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R404A; R452A; R454C; R448A; R455A; R449A, Напруга живлення компресора [В]: 230/1/50
114X7232
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | DX18Tba |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ Slim Pack |
| Filter Drier Volume (L) | 0.17 |
| HMBP Cooling capacity range [kW] (R513A) | Not available for this condition / refrigerant |
| LBP Cooling capacity range [kW] (R452A) | Not available for this condition / refrigerant |
| Material Description | Агрегат OP-MSTM018DXW05G |
| MBP Cooling capacity range [kW] (R449A) | 0.8 to 1.5 kW |
| MBP Потужність охолодження [kW] (R449A) | 1.38 кВт |
| MCC | 9 A |
| Min fuse rating [A] | 10 А |
| Model number | OP-MSTM018DXW05G |
| Product line | Condensing Units |
| Receiver type | Vertical |
| Volume (L) | 0.092 л |
| Версія | W05 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 255 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 50 Гц [м³/год] | 3300 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 68 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Внутрішній об'єм конденсатора | 0.39 л |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 450 мм |
| Довжина [мм] | 464.0 мм |
| Дозвільні документи ресивера | CEEAC |
| Дозволи | CE |
| Електричний код | G |
| Загальна висота [мм] | 690.0 мм |
| Застосування | MBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| К-ть фаз (компресор) | 1 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва виробу в досьє SCIP | OPTYMA W05 |
| Назва продукту | Package unit |
| Напруга 50 Гц [В] | 187 В |
| Напруга 50 Гц [В] [Макс.] | 255 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/1/50 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 187 В |
| Номер досьє SCIP | 517dd61a-f0c7-4249-8639-17b34a9dfce2 |
| Обсяг ресивера [л] | 1.3 л |
| Опис | OP-MSTM018DXW05G |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 3/8 дюйм |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Регулювання продуктивності | Фіксована швидкість |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)Cobalt dichloride (CAS no. 7646-79-9)BIS(2-ETHYLHEXYL) PHTHALATE (CAS no. 117-81-7)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| Рівень звукового тиску 50 Гц (при відставні 10 м) [дБ(A)] | 39 дБА |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 3/8 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 365.000 мм |
| Сертифікація CE | Yes |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 60 Вт |
| Струм вентилятора при 50 Гц [A] | 0.47 А |
| Тип з'єднання | ПРИПІЙ |
| Тип кожуха/решітки вентилятора | B1 |
| Тип конденсатора | A7 |
| Тип продукту | Optyma™ Slim Pack W05 (A2L) |
| У межах WEEE | Так |
| Фаза | 1 |
| Холодоагенти | R404AR448AR449AR452AR454CR455A |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
| Ширина [мм] | 1079.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 60 Кілограм |
| Bага нетто | 52 Кілограм |
| Об'єм | 318.042 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424288822 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |