
OP-LSQM068NTW09G
114X7183
Використання сегмента: Низький протитиск, Холодоагенти: R404A; R507A; R452A, Напруга живлення компресора [В]: 230/1/50
114X7183
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | NTZ068-5 |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ Slim Pack |
| HMBP Cooling capacity range [kW] (R513A) | Not available for this condition / refrigerant |
| LBP Cooling capacity range [kW] (R452A) | 1.6 to 3.6 kW |
| LBP Потужність охолодження [kW] (R452A) | 1.70 кВт |
| Material Description | Агрегат OP-LSQM068NTW09G |
| MBP Cooling capacity range [kW] (R449A) | Not available for this condition / refrigerant |
| MCC | 17 A |
| Min fuse rating [A] | 20 А |
| Model number | OP-LSQM068NTW09G |
| Product line | Condensing Units |
| Акустична потужність при 50 Гц [дБ(A)] | 74 дБА |
| Версія | W09 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 240 В |
| Використання сегмента | Низький протитиск |
| Витрата повітря при 50 Гц [м³/год] | 3300 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 68 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Внутрішній об'єм конденсатора | 0.58 л |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 450 мм |
| Довжина [мм] | 464.0 мм |
| Дозвільні документи ресивера | CE |
| Електричний код | G |
| Загальна висота [мм] | 540.0 мм |
| Застосування | LBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 1 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва виробу в досьє SCIP | OPTYMA W09 |
| Назва продукту | Package unit |
| Напруга 50 Гц [В] | 220 В |
| Напруга 50 Гц [В] [Макс.] | 240 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 230 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 230 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/1/50 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 220 В |
| Номер досьє SCIP | 909c64e4-e03b-4416-9d18-aed12abdd98a |
| Обсяг ресивера [л] | 3.4 л |
| Опис | OP-LSQM068NTW09G |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 1/2 дюйм |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)Cobalt dichloride (CAS no. 7646-79-9)BIS(2-ETHYLHEXYL) PHTHALATE (CAS no. 117-81-7)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| Рівень звукового тиску 50 Гц (при відставні 1 м) [дБ(A)] | 63 дБА |
| Рівень звукового тиску 50 Гц (при відставні 10 м) [дБ(A)] | 43 дБА |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 5/8 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 450.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 110 Вт |
| Струм вентилятора при 50 Гц [A] | 0.47 А |
| Технологія | Поршневий |
| Тип з'єднання | ПРИПІЙ |
| Тип кожуха/решітки вентилятора | B2 |
| Тип конденсатора | D7 |
| Тип продукту | Optyma™ Slim Pack W09 |
| У межах WEEE | Так |
| Фаза | 1 |
| Холодоагенти | R404AR452AR507A |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
| Ширина [мм] | 1079.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 100 Кілограм |
| Bага нетто | 66 Кілограм |
| Об'єм | 546.21 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428561174 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |