
OP-MSGM018SCW09G
114X7131
Використання сегмента: Протитиск середовища, Холодоагенти: R134a; R513A, Напруга живлення компресора [В]: 230/1/50 230/1/60
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : Optyma™ Slim Pack
114X7131
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Compressor model | SC18G |
| CoolselectorFilter | Discontinued models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Family | Optyma™ Slim Pack |
| HMBP Cooling capacity range [kW] (R513A) | Not available for the moment |
| LBP Cooling capacity range [kW] (R452A) | Not available for the moment |
| Material Description | OP-MSGM018SCW09G |
| MBP Cooling capacity range [kW] (R449A) | Not available for the moment |
| MCC | 4.34 A |
| Min fuse rating [A] | 6 А |
| Model number | OP-MSGM018SCW09G |
| Product line | Condensing Units |
| RLA | 18.6 A |
| Акустична потужність при 50 Гц [дБ(A)] | 63 дБА |
| Версія | W09 |
| Верхнє значення номінальної напруги при 60 Гц [В] | 254 В |
| Використання сегмента | Протитиск середовища |
| Витрата повітря при 50 Гц [м³/год] | 2200 м³/год |
| Вихідна потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 25 Вт |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Внутрішній об'єм конденсатора | 0.39 л |
| Група продукції | Condensing Units |
| Діаметр вентилятора [мм] | 365 мм |
| Довжина [мм] | 364.0 мм |
| Дозвільні документи ресивера | CE |
| Електричний код | G |
| Загальна висота [мм] | 530.0 мм |
| Застосування | MBP |
| К-ть фаз (вентилятор) | 1 |
| К-ть фаз (компресор) | 1 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва продукту | Package unit |
| Напруга 50 Гц [В] | 230 В |
| Напруга 50 Гц [В] [Макс.] | 254 В |
| Напруга 60 Гц [В] | 198 В |
| Напруга 60 Гц [В] [Макс.] | 254 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Макс.] | 230 В |
| Напруга вентилятора при 50 Гц (Макс.) [В] [Мін.] | 230 В |
| Напруга живлення вентилятора [В/Ф/Гц] | 230/1/50 |
| Напруга живлення компресора [В] | 230/1/50 230/1/60 |
| Нижнє значення діапазону напруги при 60 Гц [В] | 230 В |
| Обсяг ресивера [л] | 1.3 л |
| Опис | OP-MSGM018SCW09G |
| Підключення рідинної лінії [дюйм] | 3/8 дюйм |
| Платформа швидкості | Fixed-speed |
| Регулювання продуктивності | Фіксована швидкість |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Рівень звукового тиску 50 Гц (при відставні 1 м) [дБ(A)] | 52 дБА |
| Рівень звукового тиску 50 Гц (при відставні 10 м) [дБ(A)] | 32 дБА |
| Розмір з'єднання всмоктування [дюйм] | 3/8 дюйм |
| Розмір лопасті вентилятора [мм] | 365.000 мм |
| Споживана потужність вентилятора при 50 Гц [Вт] | 60 Вт |
| Струм вентилятора при 50 Гц [A] | 0.24 А |
| Технологія | Поршневий |
| Тип з'єднання | ПРИПІЙ |
| Тип кожуха/решітки вентилятора | H1 |
| Тип конденсатора | A7 |
| Тип продукту | Optyma™ Slim Pack W09 |
| У межах WEEE | Так |
| Фаза | 1 |
| Холодоагенти | R134aR513A |
| Частота [Гц] | 50 Гц |
| Ширина [мм] | 910.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 55 Кілограм |
| Bага нетто | 53 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 317.24 Літр |
| EAN/UPC | 5702428561686 |