
Сервісний термостат; з комплектуючими, B02
077B7004
Тип продукту: B02, Позначення типу: Сервісний термостат; з комплектуючими, Використання для продукту: Абсорбційні охолоджувачі, Тепло ввімкнення [°C]: 3.5, Тепло вимкнення [°C]: -1, Холод вимкнення [°C]: -11, Холод вимкнення [°C]: -11, Довжина капілярної трубки [мм]: 1500
077B7004
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Сервісний термостат № 4 |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Абсорбційні охолоджувачі |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Довжина капілярної трубки [дюйм] | 59.1 дюйм |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1500 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 40 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Сервісний комплектдля ТО |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Позначення типу | Сервісний термостатз комплектуючими |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тепло ввімкнення [°C] | 3.5 °C |
| Тепло ввімкнення [°F] | 38.3 °F |
| Тепло вимкнення [°C] | -1.0 °C |
| Тепло вимкнення [°F] | 30.2 °F |
| Тип продукту | B02 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Холод ввімкнення [°C] | -5.5 °C |
| Холод ввімкнення [°F] | 22.1 °F |
| Холод вимкнення [°C] | -11.0 °C |
| Холод вимкнення [°F] | 12.2 °F |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 140 Грам |
| Bага нетто | 114 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.486 Літр |
| EAN/UPC | 5702424006587 |