
Сервісний термостат; з комплектуючими, B62
077B7003
Тип продукту: B62, Позначення типу: Сервісний термостат; з комплектуючими, Використання для продукту: Холодильники; з автоматичним відтаванням, Тепло ввімкнення [°C]: 3.5, Тепло вимкнення [°C]: -11, Холод вимкнення [°C]: -27.5, Холод вимкнення [°C]: -27.5, Довжина капілярної трубки [мм]: 1600
077B7003
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Сервісний термостат N0.3 |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Холодильникиз автоматичним відтаванням |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Довжина капілярної трубки [дюйм] | 63.0 дюйм |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1600 мм |
| Дозволи | BEABCECMIMEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 40 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Сервісний комплектдля ТО |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Позначення типу | Сервісний термостатз комплектуючими |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тепло ввімкнення [°C] | 3.5 °C |
| Тепло ввімкнення [°F] | 38.3 °F |
| Тепло вимкнення [°C] | -11.0 °C |
| Тепло вимкнення [°F] | 12.2 °F |
| Тип продукту | B62 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Холод ввімкнення [°C] | 3.5 °C |
| Холод ввімкнення [°F] | 38.3 °F |
| Холод вимкнення [°C] | -27.5 °C |
| Холод вимкнення [°F] | -17.5 °F |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 148 Грам |
| Bага нетто | 122 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.486 Літр |
| EAN/UPC | 5702424006570 |