
Сервісний термостат, B4
077B7002
Тип продукту: B4, Позначення типу: Сервісний термостат, Використання для продукту: Холодильники; з ручним відтаванням, Тепло ввімкнення [°C]: 0, Тепло вимкнення [°C]: -7.5, Холод вимкнення [°C]: -22, Холод вимкнення [°C]: -22, Довжина капілярної трубки [мм]: 1300
077B7002
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Сервісний термостат № 2 |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Холодильникиз ручним відтаванням |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Довжина капілярної трубки [дюйм] | 51.2 дюйм |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1300 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 40 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Сервісний комплектдля ТО |
| Позначення типу | Сервісний термостатwith accessoriess |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тепло ввімкнення [°C] | 0.0 °C |
| Тепло ввімкнення [°F] | 32.0 °F |
| Тепло вимкнення [°C] | -7.5 °C |
| Тепло вимкнення [°F] | 18.5 °F |
| Тепло відтавання [°C] | 6.0 °C |
| Тепло відтавання [°F] | 42.8 °F |
| Тип продукту | B4 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Холод ввімкнення [°C] | -12.0 °C |
| Холод ввімкнення [°F] | 10.4 °F |
| Холод вимкнення [°C] | -22.0 °C |
| Холод вимкнення [°F] | -7.6 °F |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 140 Грам |
| Bага нетто | 120 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.486 Літр |
| EAN/UPC | 5702424006563 |