
Термостат, B63
077B6334
Тип продукту: B63, Тепло ввімкнення [°C]: 3.5, Тепло вимкнення [°C]: -11.3, Холод вимкнення [°C]: -25, Холод вимкнення [°C]: -25, Довжина капілярної трубки [мм]: 755
077B6334
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Thermostat 077B63, 6-36 amp, EBD |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Refrig.w.automatic defrost |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 755 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 90 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
| Клеми | 6,3 - 4,8 x 0,8 Mix |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | With constant cut-in temperat.aut. defrost and chan. contact |
| Положення регулювання | ХОЛОД |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тепло ввімкнення [°C] | 3.5 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -11.3 °C |
| Тип продукту | B63 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | 3.5 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -25.0 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 89 Грам |
| Bага нетто | 84 Грам |
| Об'єм | 0.236 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162907054 |
| Proposition 65 | No significant risk |