
Термостат, B5
077B5033
Тип продукту: B5, Тепло ввімкнення [°C]: 6.3, Тепло вимкнення [°C]: -5.3, Холод ввімкнення [°C]: 3.5, Холод вимкнення [°C]: -9.4, Довжина капілярної трубки [мм]: 900
077B5033
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Thermostat 077B5, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Холодильник з автоматичним розморожуванням |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 900 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 100 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm AllКЛЕМА 4 ОДИНАРНА |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | With large differential andautomatic defrost |
| Положення регулювання | ХОЛОД |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тепло ввімкнення [°C] | 6.3 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -5.3 °C |
| Тип продукту | B5 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | 3.5 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -9.4 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 79 Грам |
| Bага нетто | 74 Грам |
| Об'єм | 0.236 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162878682 |
| Proposition 65 | No significant risk |