
Термостат, B4
077B4047
Тип продукту: B4, Позначення типу: Стандартний термостат, Використання для продукту: Холодильники; з ручним відтаванням, Тепло ввімкнення [°C]: -4, Тепло вимкнення [°C]: -13, Холод вимкнення [°C]: -22, Холод вимкнення [°C]: -22, Довжина капілярної трубки [мм]: 1000
077B4047
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Material Description | Thermostat 077B4, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Альт. Danfoss код 1 (сервісний) | 077B4047 |
| Використання для продукту | Холодильникиз ручним відтаванням |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1000 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 80 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm All |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | Стандартний термостат |
| Положення регулювання | ТЕПЛИЙ |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Сервісний терморегулятор для | 077B4019077B4020077B4021077B4032077B4040077B4043077B4047077B4048077B4049077B4052077B4058077B4059077B4064077B4067077B4070077B4071077B4074077B4077077B4080077B4088 |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тепло ввімкнення [°C] | -4.0 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -13.0 °C |
| Тепло відтавання [°C] | 6.0 °C |
| Тип продукту | B4 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | -11.0 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -22.0 °C |
| Холод відтавання [°C] | 6.0 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.096 Кілограм |
| Bага нетто | 0.09 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.309 Cubic decimeter |
| EAN/UPC | 5702424012205 |