
Термостат, B6
077B3606
Тип продукту: B6, Тепло ввімкнення [°C]: 5, Тепло вимкнення [°C]: -13.1, Холод вимкнення [°C]: -28.9, Холод вимкнення [°C]: -28.9, Довжина капілярної трубки [мм]: 1300
077B3606
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Material Description | Thermostat 077B6, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Refrig.w.automatic defrost |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1300 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 90 шт. |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm AllКЛЕМА 4 ОДИНАРНА |
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 1 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | With constant cut-in temperat.and automatic defrost |
| Положення регулювання | СЕРЕДНІЙ |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Середнє ввімкнення [°C] | 5.0 °C |
| Середнє вимкнення [°C] | -21.0 °C |
| Тепло ввімкнення [°C] | 5.0 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -13.1 °C |
| Тип продукту | B6 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | 5.0 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -28.9 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.085 Кілограм |
| Bага нетто | 0.08 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.309 Cubic decimeter |
| EAN/UPC | 5702428894500 |