
Термостат, B6
077B3548
Тип продукту: B6, Використання для продукту: Холодильники, Тепло ввімкнення [°C]: 2.9, Тепло вимкнення [°C]: -5.9, Холод вимкнення [°C]: -10.6, Холод вимкнення [°C]: -10.6, Довжина капілярної трубки [мм]: 1067
077B3548
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Thermostat 077B6, 8-40 amp, EBD |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Холодильники |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1067 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 90 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm AllКЛЕМА 4 ОДИНАРНА |
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 2 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | With constant cut-in temperat.and automatic defrost |
| Положення регулювання | СЕРЕДНІЙ |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Середнє ввімкнення [°C] | 2.9 °C |
| Середнє вимкнення [°C] | -7.7 °C |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тепло ввімкнення [°C] | 2.9 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -5.9 °C |
| Тип продукту | B6 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | 2.9 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -10.6 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 89 Грам |
| Bага нетто | 84 Грам |
| Об'єм | 0.262 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162940259 |
| Proposition 65 | No significant risk |