
Термостат, B20
077B2829
Тип продукту: B20, Використання для продукту: Морозильні камери з активним сигналом тривоги, Тепло ввімкнення [°C]: -14.3, Тепло вимкнення [°C]: -19.3, Холод вимкнення [°C]: -30.4, Холод вимкнення [°C]: -30.4, Довжина капілярної трубки [мм]: 800
077B2829
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Material Description | Thermostat 077B20, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Морозильні камери з активним сигналом тривоги |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 800 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 90 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm All |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | With signal contact, cuttingin on rising temperature |
| Положення регулювання | ТЕПЛИЙ |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Різниця теплого ввімкнення [°C] | -9.3 °C |
| Сертифікація CE | Yes |
| Сигнал холодного ввімкнення [°C] | -17.4 °C |
| Тепло ввімкнення [°C] | -14.3 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -19.3 °C |
| Тип продукту | B20 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | -23.8 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -30.4 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 89 Грам |
| Bага нетто | 84 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.236 Літр |
| EAN/UPC | 5702424655280 |